Maciej Gierasimiuk

Psychologia jest moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Obecna jest w niemal każdym aspekcie mojego życia. Fascynują mnie ludzie i to co nimi kieruje. Nie uważam, abyśmy byli źli albo dobrzy, jak w bohaterzy w bajkach z dzieciństwa. Uważam natomiast, że za każdym działaniem stoi ważna potrzeba, bądź zdarzenie z przeszłości, które wpływa na dzisiejsze zachowanie. Dlatego mam wiele ciekawości i otwartości zarówno dla jasnych jak i ciemnych stron bycia człowiekiem – dla siebie w życiu jak i dla moich klientów w gabinecie.

Fascynuje mnie połączenie pracy z ciałem i umysłem, dlatego jestem w 4 letnim szkoleniu psychoterapii metodą Alexandra Lowena (Analizy Bioenergetycznej), akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics. Zdobyłem tam certyfikat Facylitatora w Analizie Bioenergetycznej. Jest to nurt, który łączy psychoterapię z pracą z ciałem. Od 3 lat prócz sesji indywidualnych prowadzę również warsztaty skupione na uwalnianiu się od wpływu przeszłości na dzisiejsze życie w formie dwudniowych warsztatów o wewnętrznym dziecku oraz 6 dniowych, wyjazdowych o różnej tematyce związanej z rozwojem osobistym.

W życiu ważne jest dla mnie łączenie ciepła i serdeczności z wewnętrzną siłą, łączenie wrażliwości i otwartego serca ze stanowczością i sięganiem po swoje. Moim celem w życiu jest… po prostu bycie szczęśliwym. Poprzez pracę z ludźmi spełniam się w towarzyszeniu innym na drodze do większego poczucia szczęścia, spełnienia w życiu.

Na co dzień lubię uprawiać sport, szczególnie piłkę nożną, a kiedy mam dłuższą chwilę pływać żaglówką po Mazurach. Kocham też Tatry i czuję się tam jak w najbardziej właściwym miejscu na świecie.

 

Jeśli zainteresowała Cię praca nad sobą – w zakładce warsztaty znajdziesz aktualną ofertę wydarzeń, które prowadzę.