Psychoterapia

Zapraszam na psychoterapię w Warszawie, w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena.

Adresowana jest ona do osób, które przeżywają trudności w pracy lub w życiu osobistym, a także do osób, które zainteresowane są głębszym poznaniem siebie i rozwojem osobistym. Psychoterapia może być szczególnie pomocna w trudnym momencie życiowym, w momentach długotrwałego doświadczania silnych emocji, trudnościach w relacjach z innymi ludźmi bądź braku satysfakcji ze związku z bliską osobą. Pomaga również w problemach związanych z niską samooceną oraz ciężarem związanym z oczekiwaniami innych.

Psychoterapia jest podróżą, w czasie której osoba może znaleźć poczucie autentyczności, spójności wewnętrznej. Może docenić własną indywidualność i nauczyć się stawiać zdrowe granice innym, a także zrozumieć i wyrażać swoje uczucia. Dzięki temu może się pojawić więcej wewnętrznego spokoju, lepsza umiejętność radzenia sobie z życiowymi problemami oraz tworzenia bardziej satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Nurt Alexandra Lowena łączy tradycyjną psychoterapię z pracą przez ciało. Wychodzi z założenia, że ciało, uczucia i myśli są ze sobą związane, a nasze konflikty i problemy emocjonalne mają swoje odzwierciedlenie w ciele, głównie w postaci napięć mięśniowych. Napięcia te wpływają na nasz codzienny poziom energii, nastrój i reakcje emocjonalne.

Sesja może łączyć rozmowę z pracą przez ciało, a sposób pracy zależy od potrzeb i problemów klienta. Praca z ciałem może być związana np. z pogłębieniem oddechu, rozluźnianiem napięć, wyrażaniem uczuć oraz postaw, lepszym kontakcie z ziemią(ugruntowanie) oraz z własnym ciałem.

„Celem terapii jest pomoc w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych oraz w wykorzystaniu potencjału życiowego tak, aby życie przynosiło więcej przyjemności i radości.”

Alexander Lowen

 

Pierwsze 3 spotkania mają charakter konsultacji na których określamy cele terapii i rozmawiamy o wątpliwościach, a także ustalamy zasady współpracy.

 

 

Sesje odbywają się na warszawskim Żoliborzu, ul. Aleja Wojska Polskiego.

Dostępne są zarówno godziny poranne jak i popołudniowe/wieczorne.

Długość sesji to 50minut, koszt to 130zł.